Ranking Monitor

Narzędzie sprawdzające pozycję stron w wynikach wyszukiwania
Monitoruj pozycje w Google, Yahoo, MSN, wyszukiwarkach polskich i zagranicznych

    Każda osoba zajmująca się pozycjonowaniem stron musi regularnie monitorować pozycje witryn w najważniejszych wyszukiwarkach internetowych. Ręczne sprawdzanie jest możliwe, lecz jest to żmudna i czasochłonna praca. Z pomocą przychodzi "Semonitor", który całkowicie automatyzuje tą czynność, pozwalając Ci wygenerować czytelne raporty w ciągu kilku minut.

    Obecnie, jedynie kilka głównych wyszukiwarek internetowych generuje blisko cały ruch pochodzący z tego typu narzędzi. Najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce jest Google, za którym lokują się Onet, WP (Netsprint), MSN, Yahoo czy AOL. "Semonitor" obsługuje wszystkie te silniki tak samo dobrze jak wiele innych, mniej popularnych wyszukiwarek amerykańskich i zachodnioeuropejskich.

    Obsługa modułu "Ranking Monitor" jest przyjazna w obsłudze i intuicyjna. Musisz jedynie wybrać słowa kluczowe, adresy stron, które chcesz sprawdzić, a następnie wybrać badane wyszukiwarki. Program sam sprawdzi potrzebne informacje, na podstawie których następnie wyświetli łatwy w interpretacji raport.

Raport 1     Raport 1 wyświetla dane w zwięzłej, ale pełnej informacji tabeli. Poza aktualną pozycją w wyszukiwarce, raport zawiera informację o zmianie miejsca w porównaniu z poprzednim badaniem. Poniżej zamieszczamy przykładowy raport dla strony www.netfirms.com.
Raport HTML


Raport 2     Raport 2 dostarcza więcej szczegółow dot. skuteczności pozycjonowania. Wyszczególnione zostały podstrony, które okupują daną pozycję w wynikach (symbol "/" oznacza stronę główną). Zauważ, że informacja jest wyświetlana również wtedy, jeśli kilka podstron tej samej witryny zajmuje różne pozycje w wyszukiwarkach (na przykład 5, 6 i 45 miejsce).

Raport HTML


Raport site url     Podczas sprawdzania pozycji witryny, przydatne może być też zestawienie wszystkich wyników dla danego zapytania. Raport "URL list" wyświetla kompletne wyniki wyszukiwania z danej wyszukiwarki w postaci jednej listy.Raport HTML

Historia pozycji     Jedną z głównych funkcji programu jest tworzenie i zapamiętywanie historii wyników dla danej witryny. Oczywiście wiedza dot. aktualnej pozycji strony w wynikach jest ważna, lecz z pewnością będziesz potrzebował także nieco starsze danych, w celu śledzenia zmiany pozycji serwisu i oceniania efektywności procesu optymalizacji i pozycjonowania.

Raport HTML    Semonitor udostępnia kompletny zestaw funkcji i raportów potrzebnych do sprawdzania i śledzenia pozycji witryn dla konkretnych słów kluczowych. Program jest przyjazny i prosty w użytkowaniu, dołączone przykładowe projekty pozwolą Ci w pełni zrozumieć jego działanie w zaledwie kilka minut. Pełna obsługa najwazniejszych wyszukiwarek sprawia, iż to narzędzie jest niezbędnym elementem dla każdego webmastera i osoby zajmującej się pozycjonowaniem serwisów www.

Pobierz program - narzędzie do promocji i optymalizacji witryny 

Copyright Š 2002-2007 FlamingoSoft seo software - seo tool